• lekarz dentysta Adam Romaniuk-Demonchaux
  • odwiedzin:
lekarz dentysta Adam Romaniuk-Demonchaux
Prosimy umawiać się telefonicznie
32 426 95 79  /  609 614 138

ul. Śląska 1, Rybnik-Chwałowice (przychodnia)


Oferta Gabinetu

Stomatologia estetyczna i odtwórcza
Gabinet specjalizuje się w szeroko pojmowanej stomatologii estetycznej i odtwórczej. Jest to dział stomatologii zajmujący się przywracaniem funkcji i estetyki zębom oraz uzupełnianiem ich braków z wykorzystaniem różnych technik i materiałów. Wykonywane w Naszej praktyce zabiegi to:


Profilaktyka :


Leczenie zachowawcze


Leczenie chirurgiczne


Leczenie protetyczne
Przywracamy funkcję i estetykę zębom oraz uzupełniamy ich braki z wykorzystaniem sprawdzonych klinicznie materiałów kompozytowych oraz ceramik, z której wykonywane są licówki, korony i mosty.
Naszą dewizą jest JAKOŚĆ, DOKŁADNOŚĆ i PRECYZJA dlatego wykonane przez nas prace pozwalają na przywrócenie naturalnego wyglądu.


Jakość i gwarancja
Gwarancja na leczenie stomatologiczne to pewność profesjonalnie wykonanej usługi i użycia materiałów najwyższej jakości.

Warunkiem otrzymania gwarancji na usługi stomatologiczne wykonywane w naszej praktyce są wizyty kontrolne co 6 miesięcy, podczas których dokonujemy przegląd stanu uzębienia i oceniamy stan higieny jamy ustnej.

Gwarancja rozpoczyna się z dniem wykonania usługi. Warunkiem gwarancji jest wykonanie zaakceptowanego przez pacjenta planu leczenia, który może dotyczyć leczenia jednego lub kilku zębów lub leczenia kompleksowego.

Czas trwania gwarancji: Gwarancja nie obejmuje:

Gwarancja nie może być udzielona w przypadku kiedy pacjent przerwał cykl leczenia i ma to znaczny wpływ na zachowanie efektu wykonanego leczenia.

Gwarancja przestaje obowiązywać kiedy pacjent:

Jak dojechać?

Gabinet specjalizuje się w szeroko pojmowanej stomatologii estetycznej i odtwórczej. Jest to dział stomatologii zajmujący się przywracaniem funkcji i estetyki zębom oraz uzupełnianiem ich braków z wykorzystaniem różnych technik i materiałów. Stosowane są tylko najlepsze i sprawdzone klinicznie materiały kompozytowe oraz ceramika z której wykonywane są licówki, korony i mosty. To ich użycie umożliwia osiągnięcie wspaniałych wyników leczenia.